ترک گناه و خودارضایی

رهایی از گناه

خروج منی همراه ادرار

یکی از دوستان سوال کرده اند:

بنده پسر مجردی هستم که گاهی اوقات هنگام یا بعد از دفع ادرار مایعی ازم خارج می شود که شبیه منی است و همان چسبندگی را دارد ولی رنگ منی را ندارد این مایع چیست ایا منی است یا نه آیا راه درمانی وجود دارد که دیگر خارج نشود
در پاسخ به سوال این دوست باید بگویم این مایع همان مایع منی است. هنگامی که فرد از لحاظ جنسی بر انگیخته می شود کمی ترشحات و منی از محل خود حرکت می نماید و بعد هنگام تحریک کامل با حالتی جهنده این مایع و منی خارج می شود. گاهی اوقات به دلیل اینکه تحریک اولیه وجود دارد ولی تحریک تا حد ارگاسم یا انزال صورت نمی گیرد کمی مایع منی همراه ترشحات پروستات در مسیر مجرا حرکت می کند ولی خارج نمی شود تا زمانیکه فرد ادرار می کند که در این هنگام این ترشحات همراه ادرار خارج می گردند. در واقع این ترشحات هنگام برانگیختگی جنسی بوجود می آیند ولی چون تحریک کامل وجود ندارد با حالت جهنده خارج نمی شوند. گاهی اوقات نیز این مشکل در هنگام برخی بیماریها یا مشکلات که باعث شلی اسفنکتر کیسه های منی می گردند ایجاد می شود. عفونتها نیز ممکن است باعث این مشکل شوند.

این حالت معمولا در افراد جوان دیده می شود بویژه کسانی که ازدواج نکرده اند. برای رفع این مساله باید از تحریک جنسی خودداری کرد. همچنین استفاده از برخی داروها بسته به علت ایجاد کننده مفید است. در هنگام عفونت آنتی بیوتیکها کمک کننده هستند. اگر به علت تحریک باشد نیز  داروهایی که آستانه تحریک را بالا می برند و تاخیر در انزال ایجاد می کنند کمک کننده هستند. داروهایی مثل سرترالین یا فلوکستین که داروهای ضد افسردگی هستند می توانند در این زمینه کمک کننده باشند ولی مصرف آنها باید با نظر یک پزشک باشد.


منبع : دکتر شیخ

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم آذر ۱۳۹۰ساعت 12:27  توسط یک نفر  |